Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa nr 1.

1% podatku

Zasady rekrutacji do Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Częstochowie

ZDECYDOWANIE SPOŁECZNA!

Przygoda z nauką. Rozwój osobowości dziecka.

1. Zwiększona liczba godzin lekcyjnych nie tylko w zakresie nauki dwóch języków obcych, ale również w zakresie przedmiotów ścisłych i humanistycznych.

2. Codzienne zajęcia z języka obcego.

3. Dodatkowa lekcja konsultacji z każdego przedmiotu.

4. Coroczne bardzo wysokie wyniki egzaminów zewnętrznych potwierdzają skuteczność wypracowanych przez nasz zespół nauczycieli metod i form pracy.

5. Obowiązkowe "lekcje w terenie" – atrakcyjne formy zajęć poza szkolnymi ławkami.

6. "Nauczanie przez zwiedzanie" – krajowe i zagraniczne wycieczki i zielone szkoły, które stanowią niesamowitą przygodę z nauką.

7. Tematyczne zajęcia świetlicowe, wspólne odrabianie lekcji w strefie relaksu– pracujemy w godzinach 7-17.

8. Obowiązkowa codzienna porcja warzyw i mleka dla najmłodszych.

9. Tradycyjne obiady domowe.

10. Indywidualne zajęcia logopedyczne – od diagnozy, przez specjalnie dobrane zajęcia indywidualne do poprawnej wymowy.

11. Społeczna zajęć pozalekcyjnych, rozwijających zainteresowania naszych Uczniów m.in. treningi drużyny Społecznej, Matlandia, Robótkowo, grafika komputerowa, pracownia sztuki, zajęcia naukowe, ruch z głową,  Papieromania, Teatrospołki, zajęcia kulinarne, decoupage, szachy, English Corner, gimnastyka korekcyjna, projekt muzyka, Ortospołki i gimnastyka korekcyjna.

Bezpieczna Społeczna Językowa

1Przyjazne otoczenie szkoły – Promenada im. Czesława Niemena, Las Aniołowski.

2. Monitoring zewnętrzny i wewnętrzny zapewniający bezpieczeństwo.

3. Imienne magnetyczne karty wejścia dla Rodzica.

4. Kameralne zespoły klasowe, w których budujemy trwałe relacje.

5. Własne wielofunkcyjne boisko sportowe i plac zabaw z miejscem na "zielone klasy".

KONTAKT

Dzwoniąc pod numer 34 322 01 39 uzyskacie Państwo dodatkowe informacje na temat Społecznej oraz umówicie się na indywidualną rozmowę z dyrektorem Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej nr 1 STO w Częstochowie.

Jeśli jesteście zdecydowani już teraz, wyślijcie do nas kartę kandydata na adres info@dobraszkola.edu.pl, to my skontaktujemy się z Wami.

Karta kandydata http://cesin.info/projekty/szkola/gfx/upload/pdf.png

Zachęcamy do zadawania pytań i osobistego odwiedzenia naszej Społecznej Językowej.

Do zobaczenia!