2014-10-01

Rozbudowa strony www

W związku z rozbudową strony www - prosimy o cierpliwość:)

2014-09-21

WYJŚCIE DO FILHARMONII

25 września (czwartek) klasy Ia i Ib gimnazjum wychodzą na szkolny koncert filharmoniczny z cyklu „Feel harmony”.  Wyjście ze szkoły o 8.15 a powrót 10.40 (lekcje potem według planu). Obowiązuje galowy strój i bilety na tramwaj, (przyjazd bezpośrednio pod filharmonie, najpóźniej o 8.45, po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem).

l. Markowska

2014-09-20

Rajd rowerowy

W dniu 22. 09. 2014r.(poniedziałek), po 4 godz. lekcyjnej, uczniowie kl. VI i kas I - IIIG wezmą udział w rajdzie rowerowym w ramach realizacji projektu - obchodów 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Trasa rajdu: ZSS nr 1 - Plac im. Wł. Biegańskiego – dzielnica Stradom (dawne koszary)- powrót pod szkołę. Wyjazd spod szkoły o godz. 11.30. (wcześniej uczniowie mają 4 lekcje według planu), powrót pod szkołę ok. godz. 14.30-15.00. Ubiór uczniów powinien być dostosowany do wycieczki. Należy także zabrać ze sobą okrycie przeciwdeszczowe.

2014-09-16

Koła zainteresowań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych, zakładka Działalność szkołyKoła zainteresowań
NA SKRÓTYU :)

2014-09-11

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

26 września po raz kolejny obchodzimy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Każda klasa umieszcza w tym dniu w swojej sali w formie gazetki / plakatu / nalepek następujące elementy:
hasło zachęcające do nauki języków obcych,
informację o wylosowanym języku,
zwroty użytku codziennego w danym języku / pojedyncze nazwy otaczających nas przedmiotów / krótkie rymowanki,
zdjęcia / rysunki obiektów związane z danym obszarem językowym,
(dla chętnych) przebiera się za znane osoby pochodzące z danego obszaru językowego / umieszcza ich podobizny / zakłada stroje ludowe.

Lekcje w tym dniu odbywają się zgodnie z planem.

Życzymy dobrej zabawy!
Nauczyciele języków obcych